D&D Elegance Transfer

ZAPOZNAJ ALGARVE
Z NAMI

D&D Elegance Transfer» — atrakcyjne ceny i wysoki standard usług przewozowych..

Dowiedz się więcej
D&D Elegance Transfer

Przewozy turystyczne

Naszym celem jest spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Rezerwacja

D&D Elegance Transfer

Jesteśmy firmą rodzinną, oferującą przewozy turystyczne na terenie całego kraju Portugalii oraz Hiszpanii.

Slide Picture

D&D Elegance Transfer

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Posiadamy licencję na przewóz osób w kraju. Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy zapewniają Państwu bezpieczną podróż.

Slide Picture

Rezerwacja

D&D Elegance Transfer - życzymy wspaniałego odpoczynku. 

Rozrywki, wycieczki i atrakcje Algarve

 

 

Cztery parki wodne, delfinarium «ZOOMARINE» - park wodny z przepięknymi basenami, małe rajskie plaże. Liczne place zabaw i szkoła golfa, korty tenisowe oraz doskonała szkoła tenisa. Diving Club który posiada drugie miejsce w Europie oraz doskonałe warunki do uprawiania tego sportu. Polowanie na rekina, jachting, walki byków, możliwość odwiedzenia Hiszpanii i Maroko.

Parque Natural de Ria Formosa to 60 kilometrów rozległej laguny, piaszczyste, wydmowe wyspy, bagna, solniska i jeziora, w których żyją liczne gatunki fauny i flory, to żyje mniej więcej 20 000 różnorodnych ptaków, z czego wiele należy do rzadkich okazów. Ria Formosa jest też ważnym punktem, w którym zatrzymują się ptaki migrujące pomiędzy Europą a Afryką. Ale to nie tylko schronisko dla skrzydlatych zwierząt – w okolicy żyją też spotykane jedynie na południu Portugalii kameleony i jedna z największych populacji koników morskich.

Smakosze znajdą w Portimao, Olhao i innych miast, dobre i niedrogie restauracji z owocami morza, zawsze najświeższe ryby gotowane na grillu. A miłośnicy pływania łodzią można popłynąć wzdłuż wybrzeża. Ponadto, wiele restauracji z włoska, francuska i chińska kuchnia. Sklepy, buciki, dyskoteki i kluby nocne.

Blisko Vilamoura otwarto trzy parki wodne. W ośrodku znajduje się również największy w Europie klub jachtowy. W Vilamoura jest najpopularniejszy dyskoteki w Algarve «BLISS», «CADOK». Kasyno «BLACK JACK».


Portugalia jest największym na świecie producentem korka, w sklepach znaleźć można bez liku cudeniek z tego materiału. Biżuteria z korka? Korkowy portfel lub torebka? A może krawat i kapelusz do kompletu? Zaś w przypadku deszczu schować się można pod korkowy parasol.


 


 

D&D Oferta

"D&D Elegancetransfer'' – jest spółką, której działalność polega na świadczeniu usług transportowych dla osób fizycznych i prawnych na terenie Portugalii i Hiszpanii. Świadczymy usługi na wysokim poziomie zapewniającym doskonały komfort podróżowania. Nasza firma jest gotowa do kompleksowego planowania całej podróży poprzez zakup biletów lotniczych, odbiór klientów z lotniska, rezerwację pokoi hotelowych, informację o atrakcjach turystycznych regionu, a także organizowanie ważnych spotkań. Główną zaletą naszej firmy jest elastyczność działania oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Gwarantujemy, że nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie rozwiązań dla transportu pasażerskiego.

Nasi kierowcy zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie świadczenia usług transportowych w Londynie TFL (transport pasażerski). Wykonujemy transfery na lotniska krajowe oraz zagraniczne i jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę. Ponadto zapewniamy atrakcyjna flotę samochodów osobowych dla klientów biznesowych oraz gości VIP podróżujących po naszym kraju. Zapewniamy dyskrecje oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Firma "D&D Elegancetransfer" to gwarancja profesjonalizmu, niezawodności, bezpieczeństwa i wysokiej jakości obsługi klienta.

ALGARVE PRYWATNE WYCIECZKI MINIBUSOWE

Auto z kierowcą -przewodnikiem, klimatyzacją

Rybny targ & Oliwkowe plantacje
(strona wschodnia cały dzień)

Olhão, Moncarapacho i Tavira

Rano nie ma nic lepszego niż orzeźwiająca filiżanka portugalskiej kawy wypita przy dźwiękach morskiej bryzy ... My Olhão -w tym mieście musimy odwiedzić lokalny targ rybny, z dużą ilością świeżo złowionych ryb w oceanie .. Następnie jedziemy do Moncarapacho -spróbować najlepszą oliwę na świecie. Zwiedzanie plantacji oliwek. Obiad: opcjonalnie -bufet z typowych lokalnych przekąsek, czy restauracji.Po obiedzie jedziemy do Taviry, zwiedzanie miasta, czas na zakupy.

Algarve jak jest — ciekawe z życia
(strona wschodnia cały dzień)

Faro, Olhão, Sta. Luzia, Tavira i Cacela Velha

Zaczynamy od wizyty w stolicy Algarve ... Faro. Przerwa na kawę Wizyta do kościóła I "Kaplicy Kości". jedziemy do Olhão, żeby odwiedzić tradycyjnyportugalski rynek rybny ktory jest jednym z największych w regionie. Sta.Luzia to malownicza wieś nad brzegiem rzeki w drodze do Taviry -mistycznego miasta“Kościołów”. Tutaj mamy dość wolnego czasu na zwiedzanie oraz na obiad. Zpowrotem zatrzymujemy się w jednej z najpiękniejszych wiosek tego miejsca Cacela Velha, Doskonałe widoki do robienia zdjęć.

"Na końcu świata“
Algarve Zachodni (cały dzień)

Lagos, Sagres, Cape Saint Vincent

Wycieczka do najbardziej południowo-zachodniej części Europy. Że by to był niezapomniany dzien -zaczynamy od kawy w porcie Sagres, wtedy zwiedzamy Przylądek Świętego Wincentego & Latarnia morska ....po drodze zobaczymy najpiękniejsze plaży Algarve-większe, popularne wśród turystów, średniej wielkości i takie zupełnie malutkie, wciśnięte pomiędzy skały i klify, dotarcie do których jest już samo w sobie wyzwaniem…Zatrzymujemy się na obiad: lub w restauracji gdzie można spróbować dania regionalne, lub barze gdzie sa przekąski typowe, lub po prostu zjeść kanapeczki wzięte ze sobą!Po obiedzie jedziemy do Lagos, gdzie macie wolny czas na zwiedzanie i zakupy.

Monchique i Silves
(cały dzień)

Silves, Monchique, Foia i Caldas de Monchique

Nasza podróż rozpoczyna się w Silves z obejścia zamku i katedry, lub tradycyjnie pocieszymy siebie znakomitą kawą pod murami zamku. Następnie powoli poruszamy wzdłuż krętego podnóża Monchique, skąd ukazuje nam się spektakularny widok na piękną okolicę. Odwiedzimy uroczą uzdrowiskową miejscowość Caldas de Monchique, a następnie do najwyższego punktu w Algarve -Foia ... W pogodny dzień można zobaczyć mile i mile, a nawet zobaczyć, jak Ocean całuje Ziemię... w drodze powrotnej zatrzymamy się w sklepikach , gdzie lokalni rzemieślnicy sprzedają swoje kreacje.., świetny pomysł na prezent.

SEVILLAPRYWATNE WYCIECZKI MINIBUSOWE

Auto z kierowcą -przewodnikiem, klimatyzacją

Wycieczka do Sewilli -o jak wrócić w czas średniowiecza. Gdy mijamy Złota Wieże, wyobrażamy sobie statki, co przybyli z Nowego Świata pełne złota. A stojąc u podnóża Giraldy, jakby słyszymy głos Muedzina wzywającego do modlitwy. Urocze pokoje i ogrody Alkazaru zabierają cię do baśni z Tysiąc i jednej nocy, szepcząc piękne i tragiczne historii miłosne. Mistycznymi uliczkami Barrio Santa Cruz ze swoimi podwórkami i legendami o życiu mieszkających to rodzin żydowskich, spacerkiem, powoli -że by nie upuścić żadnej drobnostki, które są na każdym kroku, wychodzimy do Placu Hiszpanii. A tutaj podróżujemy od prowincji do prowincji hiszpańskiej wyłożonych w przepięknych mozaikach.

WYCIECZKI - ALGARVE

minibus 9 miejsc (kierowca/przewodnik)

TUR-WYCIECZKA Godziny Minibus 1-4 pax Minibus 5-8 pax
Faro Shopping ½ dnia 4 hrs 130 € 150 €
Portimão Shopping ½ dnia 4 hrs 130 € 150 €
Rynek w Quarteira ½ dnia 4 hrs 130 € 150 €
São Brás/Barranco Velho ½ dnia 4 hrs 150 € 170 €
Santa Catarina/São Brás ½ dnia 4 hrs 150 € 170 €
Lagos & Sagres ½ dnia 4 hrs 150 € 170 €
Silves & Monchique ½ dnia 4 hrs 150 € 170 €
Algarve historyczny 1dzień
Silves, Monchique, Lagos e Sagres
9 hrs 240 € 260 €
Wybrzeże Zachodnie & Monchique
Silves, Monchique, Lagos e Sagres
9 hrs 240 € 260 €
Lagos, Sagres & Przylądek Ś. Wincentego 8 hrs 220 € 240 €
Silves, Monchique & Foia 8 hrs 220 € 240 €
Algarve strona Wschodnia
Faro, Olhão, Tavira
8 hrs 240 € 260 €
Algarve Panorama
Alte, S Bras, Santa Catarina
8 hrs 240 € 260 €
Sevilla miasto-tur 14 hrs 340 € 399 €
Evora miasto-tur 14 hrs 340 € 399 €
Lisbona miasto-tur 14 hrs 340 € 399 €
Fatima Pielgrzymka 18 hrs 380 € 410 €
Gibraltar Shopping 18 hrs 420 € 450 €

WARUNKI:
Ceny zawierają koszty kierowcy, opłaty na autostrady i parking.
Ceny zawierają stawkę VAT w wysokości 6%.
Ceny godne od 1 Stycznia do 31 Grudnia 2017 r.
Rezerwacje na zamówienie.

Opinie

COLIN MCDONALD

Dear DD Elegance, I wanted to thank you for the extreme kindness you showed me when I was in Olhao. I hope all is well in Olhao and I hope to hear from you in the future.

СЕРГЕЙ

Замечательно покатали, остался доволен!

Kontakt

+351 965 288 091
+351 920 045 699
ddelegancetransfer@gmail.com

"D&D EleganceTransfer" to godny polecenia partner w podróży.

Jeśli, mają Państwo pytania, sugestie prosimy o kontakt.

Skontaktujemy się z Państwem w krótkim czasie